Barcode: 4016937050304
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 26.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 2.4 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.5 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Weißkohl, Karotten", Meersalz, Kümmel*, Dill*, Ascorbinsäure (Vitamin C)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Corn Flakes
Kellogg's,Corn Flakes
D NOVA 3
harina pan
pan
NOVA 1
Naranjada
Yukery
D
Oatly Barista Edition Oat Drink
Oatly
D NOVA 3
Chorizo vegano premium
Healthy evolution
B NOVA 4
Pan Integral de Sandwich
Holsum
B
margarina
mavesa
C NOVA 4
Corn Flakes
Kellogg's,Corn Flakes
C NOVA 3
harina de maíz
pan
A NOVA 1
Corn Flakes
Kellogg's,Corn Flakes
D NOVA 3
Soja Natur auf Basis von Bio-Soja
REWE Bio
A NOVA 3
Pistaches grillées - Non salé
Vico
A NOVA 1