Barcode: 8021327001206
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 397.0 kcal |
| Fat | 2.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 76.0 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | 9.3 g |
| Proteins | 13.8 g |
| Salt | 2.5 g |
Ingredients
Farina di grano integrale (60%) Acqua lievito madre
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Jaśki z kremem o smaku toffi
Chaber
D NOVA 4
Ravioli z ricottą i suszonymi pomidorami
Taverna fell ancora
B NOVA 4
Maca razowa
Chaber
B NOVA 3
Ave Vege Deser Kawa
Bakoma
C NOVA 4
Pyszna Danka, dynia w lekkiej zalewie octowej
Rybak
B NOVA 3
Owsiane smoothie śliwka i jabłko
Vemondo
C NOVA 3
Owsiane smoothie owoce lata
Vemondo
C NOVA 3
JOGURTOVÉ SMOOTHIE
Pilos PURE
B NOVA 1
Deser kokosowy o smaku karmelu
Go Vege,GoVege
C NOVA 4
Polonaise Chrzan Tarty
Polonaise
C NOVA 3
Bakoma Ave Vege (Czekolada z Wiśniami)
Bakoma
C NOVA 4
Jaśki z kremem o smaku mlecznym
Chaber
D NOVA 4