Barcode: 8410031946734
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 234.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 95.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Édulcorants (sorbitol, aspartame, acésulfame K), arômes, antiagglomérants (dioxyde de silicium, sel de magnésium d'acides gras)
Additives
e420
e470b
e551
e950
e951
Related Products in Snacks
38% Cacao Milk Chocolate
Wegmans
E NOVA 4
Yellow pop corn, yellow
A
Maui Onion Flavored Kettle Cooked Potato Chips, Maui Onion
Wegmans
E NOVA 4
Dark Chocolate Peanut Butter Flavored Bars, Dark Chocolate Peanut Butter
Wegmans
E NOVA 4
Blueberry Gluten Free Mini Muffins, Blueberry
Wegmans
C NOVA 4
Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Flavored Wholesum Bars, Dark Chocolate Nuts & Sea Salt
Wegmans
E NOVA 4
Potato, Spinach & Tomato Snack Veggie Sticks With Sea Salt, Sea Salt
Wegmans
D NOVA 4
Crunchy cheese curls, hot
Bon Ton Of York
E NOVA 4
Ketchup Flavored Kettle Cooked Potato Chips, Ketchup
Wegmans
E NOVA 4
Chocolate Chip Gluten Free Mini Muffins, Chocolate Chip
Wegmans
D NOVA 4
Nacho cheese flavored tortilla chips
D NOVA 4
Gold Gluten Free Mini Cupcakes With Sprinkles
Wegmans
E NOVA 4