Barcode: 7025110099853
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.7 g |
| of which sugars | 4.8 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Vannmelonjuice* Druejuice* 43 %, vann, 27 %, surhetsregulerende middel (E330), aroma (melon). *Fra konsentrat.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Spécialité végétalienne saveur fumée
Nature & Moi
E NOVA 4
Tranches de mozzarella
Nature Et Moi
E NOVA 4
Mozzarella
nature & Moi
E NOVA 4
Orge perlé en poudre
B NOVA 1
Moi Dairy Free Vegan Classic
Nature & Moi, Nature Et Moi
E NOVA 4
Perles de tapioca
Yao
C NOVA 4
Perle de tapioca matcha
Yao
D NOVA 4
Mes 3 riz bio Thaï
Fine Tonic
A NOVA 1
Nature & moi Original en Bloc
Nature & Moi
E NOVA 4
Jus Pomme Cranberry
La Valse Des Jus
E
Tranches Végétales Saveur Original
Nature & Moi
E NOVA 4
La pralinade
Good Bouchons Lyonnais
E NOVA 4