Barcode: 4904910103430
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.4 g |
| of which sugars | 213.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
GABA(国内製造)/炭酸、酸味料、香料、甘味料(アセスルファムK、スクラロース)
Additives
e950
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Evian natural spring water
Evian
NOVA 1
Sparkling Matcha Lemonade
Trader Joe's
C NOVA 4
Black Cherry Lemonade
Calypso
E NOVA 4
Calypso southern peach lemonade
calypso
NOVA 3
Rose Water
Shams
B NOVA 1
Groovy Grape Drink From Concentrate, Groovy Grape
Rolling hills farm
E NOVA 4
Calypso
king juice company
E
Triple melon lemonade
E NOVA 4
Strawberry Lemonade
Calypso
E NOVA 4
Paradise Punch Lemonade
Calypso
NOVA 4
Natural Spring Water
evian
A
Organic Strawberry Lemonade
Trader Joe's
E NOVA 4