Barcode: 7041011050007
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 121.0 kcal |
| Fat | 3.2 g |
| of which saturated | 2.2 g |
| Carbohydrates | 22.6 g |
| of which sugars | 22.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Vann, sukker, jordbærjuice (6,2%), appelsinjuice (4,6%), eplejuice (3,7%), kokosolje, _skummetmelkpulver_, rapsolje, kakao, surhetsregulerende middel (sitronsyre, E296), fargestoff (E163 E100, E160a), stabilisator (E412, E401, E407), emulgator (E476, solsikkelecitin), aromaer, antioksidant E300). Kan inneholde spor av _soya_, _nøtter_ og _peanøtter_.
Allergens
soybeans
Nøtter
Peanøtter
Skummetmelkpulver
Additives
e100
e160a
e163
e296
e300
e330
e401
e407
e412
e476
Related Products in Desserts
Perkins, Caramel Apple Pie, Slice
Perkins
C
Crème dessert
Elle & Vire
C NOVA 4
Baskin Robbins, Chocolate Mint Cake
Baskin Robbins
D
Arroz con leche
Hacendado
C NOVA 4
Popeyes, Mardi Gras Cheesecake
Popeyes
E
PF Chang's, Banana Spring Rolls
PF Chang's
E
Hardee's, 1 Chocolate Chip Cookie
Hardee's
E
O'Charley's, Goo Goo Crunch
O'Charley's
E
Einstein Bros, Heavenly Chocolate Chip Cookie
Einstein Bros
E
Baskin Robbins, Strawberry Cheesecake Ice Cream, 4 Oz Scoop
Baskin Robbins
D
Baskin Robbins, Pralines N Cream Ice Cream, 2.5 Oz Scoop
Baskin Robbins
E
8G Bioflan a La Framboise
Natali
C NOVA 4