Barcode: 5310264000179
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 468.0 kcal |
| Fat | 17.0 g |
| of which saturated | 6.3 g |
| Carbohydrates | 68.0 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.6 g |
| Salt | 1.9 g |
Ingredients
Faina de grâu, oleină de palmier, praf de porumb, cartofi fulgi, aroma de carne de pui afumat (aromă (soia, oul, potentiator de aroma: glutamat monosodic, aromă de fum, culoare: caramel), zahar, sare. Poate contine urme de: lapte, mustar, telina.
Allergens
gluten
mustard
soybeans
Additives
e621
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Apéronade
Aux Plaisirs De L'Apéro®
D NOVA 3
Miche bio châtaigne sans gluten
KOM&SAL
D NOVA 4
Energy balls à la spiruline
Les Spiruvores
C NOVA 1
Gnocchi aux pommes de terre
D NOVA 3
Olivada Noire
Aux Plaisirs De L'Apéro®
D NOVA 3
Tomatinade
Aux Plaisirs De L'Apéro®
C NOVA 3
Tapenade Verte
Aux Plaisirs De L'Apéro®
E NOVA 3
Tapenade Noire
Aux Plaisirs De L'Apéro®
D NOVA 3
Olivada verte
Aux Plaisirs De L'Apéro®
C NOVA 3
PICOTTI CITRON
picotti
C NOVA 3
Energy balls à la spiruline
Les Spiruvores
E NOVA 1
Croûtons Nature
Aux Plaisirs De L'Apéro®
D NOVA 4