Barcode: 3422150000711
FRISSONS D'HIVER
Labels
green dot
made in france
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cannelle, thym, citron écorce, eucalyptus, girofle clou.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
BANQUET Classic Fettuccini Chicken Alfredo, 9 OZ
C NOVA 4
MINI CHICKEN EGG ROLLS
P.F. CHANG'S
C NOVA 4
KID CUISINE Pizza Painter Cheese Pizza Frozen Meal With Corn and Fudge Brownie, 7.45 oz.
C NOVA 4
BANQUET Bacon Mac And Cheese, 7.5 OZ
C NOVA 4
BERTOLLI Italian Sausage And Peppers Twin Pack, 44 OZ
C NOVA 4
BERTOLLI Tuscan Style Braised Beef With Gold Potatoes Dinner, 24 OZ
C NOVA 4
PF CHANGS Korean Style Chicken BBQ, 44 OZ
B NOVA 4
BANQUET Salisbury Deep Dish Dinner, 7 OZ
Banquet
D NOVA 4
Vegetable Egg Rolls
D NOVA 4
PF CHANGS General Changs Chicken Spring Rolls
D NOVA 4
BANQUET Classic Mac And Cheese, 10 OZ
Banquet
C NOVA 4
PF CHANGS Cream Cheese Wonton, 6 OZ
E NOVA 4