Barcode: 6430057693612
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.2 g |
| of which sugars | 8.2 g |
| Fiber | 0.2 g |
| Proteins | 1.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
_Maito_, _herapermeaatti_, vesi, hedelmämehu tiivisteestä 5% (2,5% rypäle, 1,7% omena, 0,8% seljanmarja, 0,01% mansikka, 0,01% vadelma, 0,01% karhunvatukka, 0,01% kirsikka), sokeri, fruktoosisiirappi, stabilointiaineet (E440, E412, E340, E331), maitohappo (E270), aromi, väri (E120)
Allergens
milk
herapermeaatti
Additives
e120
e270
e331
e340
e412
e440
Related Products in Beverages
Tropical Fruits
Sun Best
E NOVA 4
Cocoa Malt Beverage
Nestlé Milo
D NOVA 4
Coke Light 325ML
Coca-Cola
C NOVA 4
Coca-Cola Classic
Coca-Cola
E NOVA 4
Nestle Milo Activ-go 1KG
Nestlé
NOVA 3
Mixed Berries Yogurt
Farm Fresh
NOVA 4
Tonic Water
Schweppes
E NOVA 4
MILO ACTIV-GO Softpack
Nestlé
NOVA 4
Eau
splash
A
Chrysanthemum Tea
Top Taste
C
Nestle Milo
Milo
Original Natural Yogurt
Farm Fresh
D NOVA 4