Barcode: 5601447225701
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| of which sugars | 4.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau sirop de fructose-glucose sucre concentré de jus d'ananas dioxyde de carbone acide citrique acide ascorbique e955 e414 e445
Additives
e414
Related Products in Beverages
Rwanda single origin cold brew coffee, rwanda
NOVA 1
Colombia - amucc single origin cold brew coffee, colombia - amucc
NOVA 1
Super Chai Fuel
Remedy Organics
B NOVA 4
Nitro cold brew coffee, nitro
NOVA 1
Dark roast nitro bitches brew cold brew coffee, dark roast nitro bitches brew
NOVA 1
Hoist, Perfectly Isotonic Drink, Dragonfruit
Qck Llc
C NOVA 4
Kombucha
C NOVA 4
Sparkling water
Castle Rock Water Company Inc.
B NOVA 4
Wellness Kombucha
C NOVA 3
Wellness kombucha
C NOVA 1
Premium mountain spring water
Castle Rock Water Company Inc.
B NOVA 4
Kombucha
C