Barcode: 0055773077452
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 129.4 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 23.5 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Papas, aceite vegetal comestible (aceite de canola y/o soya y/o semilla de algodón y/o girasol), pirofosfato ácido de sodio, dextrosa.
Additives
e450
e450i
Related Products in Snacks
netto Clarkys Linsenchips Joghurt Gurke 100g 1,14€ 1kg 11,40€
Clarkys, netto Clarkys
E NOVA 4
Snejana Milea
Schokoliebe
E NOVA 4
Lebkuchen-Eisenbahn zum Selbstbauen
Netto,Santa Claus In Town
E NOVA 4
Kichererbes Kartoffelsnack
Clarkys
D NOVA 4
Vollmilch Schokolade
Netto
E NOVA 4
Salz-Lakritz Bonbons
Bronchibon
NOVA 4
Quarkbällchen
Backstube, Netto MD
D NOVA 4
Käsekuchen
Biscoteria,Netto MD
D NOVA 4
Erbsen flips
Clarkys
D NOVA 4
Santa Claus Town Goldtaler
Netto, Santa Claus In Town
E NOVA 4
Alpen Vollmilch Schokolade
Schokoliebe
E NOVA 4
Knusbar
Schokoliebe,Netto MD
E NOVA 4