Barcode: 5410171002034
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 133.0 kcal |
| Fat | 4.0 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 20.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
McCain Tradition que ek de tournesol mebloemolie conservate hewas
Related Products in Chips And Fries
Potato Chips
Roots
C NOVA 3
Tortilla Style Protein Chips Chili Lime Flavor
Quest
E NOVA 4
Sweet Potato Fries
Roots Farm-Fresh
C NOVA 3
Frites classique Just au four
McCain
B NOVA 4
Veggie Flavor Burst
Garden Veggie
NOVA 4
Cholula Hot Sauce Tortilla Chips
Xochitl
D NOVA 4
Yukon Select Fries
Alexia
C NOVA 3
Organic Yukon Select Fries With A Touch Of Sea Salt
Alexia
C NOVA 3
Tater crowns
TJ farms
C NOVA 4
Veggie Straws - Bbq Flavored
E NOVA 4
Crispy Onion Rings
Alexia
C NOVA 4
Frites au four bio surgelées
Migros Bio
A NOVA 3