Barcode: 7032069102541
Friterte Mozzarella Sticks
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
green dot
Categories
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.0 kcal |
| Fat | 21.0 g |
| of which saturated | 8.6 g |
| Carbohydrates | 27.0 g |
| of which sugars | 1.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 15.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Mozzarella (pasteurisert melk, salt, mikrobiell løype, starterkultur) (40 %), griljermel (hvetemel, gjær, salt) (25%), solsikkeolje (10 %), vann (7 %), hvetemel (6%), kremost (4%), modifisert stivelse (av potet) (3%), revet cheddar (melk, potetstivelse, salt, starterkultur, mikrobiell løype) (3%), stabilisator (E 450), hevemiddel (E 500), salt krydder (persille, hvitløk, løk), melkeproteiner, hvetestivelse, maismel, skummetmelkpulver, stivelse, surhetsregulerende middel (E 330), fortykningsmiddel (E 461), maltodekstrin. Kan inneholde spor av rug, bygg og havre.
Additives
e330
e450
e461
e500
Related Products in Dairies
Yogur Natural Viva
Conaprole
B NOVA 4
muuushake
LAIVE
E NOVA 4
Leche parcialmente deslactosada
Conaprole
B NOVA 3
Yogurt Griego
Laive
B NOVA 4
Yogurt Integral Natural Conaprole
Conaprole
NOVA 4
Yogur Griego
Laive
NOVA 4
Biotop Light Durazno
Conaprole
A NOVA 4
Leche bolsitarro
Laive
C NOVA 4
Leche Conaprole Entera
Conaprole
NOVA 1
Leche entera Laive
Laive
B NOVA 4
Griego frutos rojos
Laive
B NOVA 4
sbelt queso fresco pasteurizado parcialmente
laive
B NOVA 3