Barcode: 3292590836580
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 135.0 kcal |
| Fat | 4.5 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 20.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 2.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Pommes de terre 95,5%, huile de tournesol 4,5%, dextrose
Related Products in Chips And Fries
Corn & Joy Kids Kókusz Snack 40g
Corn&Joy
B NOVA 4
Big Pep, sonkás
Chio
E NOVA 4
Liza Snack klasszikus burgonyaszirom
Liza Snack
E NOVA 4
bacon izű snack
Salty
E NOVA 4
Brown Rice Chips
Levity
D NOVA 4
Batatas Steakhouse
Continente
B NOVA 3
Crinkle Fries
World Of Taste
B
Flips
Sante
A NOVA 1
Frytki świderki mrożone
Chef de Pomme
C NOVA 4
Frytki proste
Mr. Potato
B NOVA 3
Potato Grids
Chef De Pomme
D NOVA 4
Chio Intense Extreme Salt&Pepper
Chio
D NOVA 4