Barcode: 5060081611231
Frites
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.6 kcal |
| Fat | 44.8 g |
| of which saturated | 5.5 g |
| Carbohydrates | 28.7 g |
| of which sugars | 7.7 g |
| Fiber | 9.9 g |
| Proteins | 20.9 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
pistaches sel
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Brioche Loaf
Promise
C NOVA 4
organic porridge oats
Kilbeggan
A
Tahini 100% Natural Sesame Seed Puree
frontier foods
NOVA 1
Extra Virgin Olive Oil
Frontier Foods
NOVA 2
Berrylicious Smoothie
D NOVA 1
Cool Jim's Granola
The Happy Pear
C NOVA 3
Organic Coconut Oil
Frontier Foods
E NOVA 2
Orange
MiWadi
C NOVA 4
Steve's Dreamy Granola
The Happy Pear
D NOVA 4
Tomato, Red Pepper & Basil Soup
The Happy Pear
B NOVA 3
Chilli no Carne
Happy Pear
A NOVA 3
EAT WELL FEEL GOOD LIVE BETTER The Happy Pear Dave
D NOVA 3