Barcode: 7610800980162
Frites au four
Labels
suisse garantie
Available in
switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 178.0 kcal |
| Fat | 6.1 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 26.0 g |
| of which sugars | 0.9 g |
| Fiber | 3.1 g |
| Proteins | 3.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ert Ba Frite au our, préfrite Patate přefritte da cuocere in forno Zutaten: Kartoffeln, Rapsl, Ingrédients: pommes de terre, huile de colza, Ingredienti: patate, olio di colza, Nährwerte Ø Valeurs nutritives movennes · Valori nutritivi medi www,coop,ch/foodprofil 100g 1Portion 1porz,(100g) *% uopod
Related Products in Frozen Foods
Cajun-style chicken pasta
D NOVA 3
Traditional Spicy Pork Tamales
Mama Julia
C NOVA 4
Artisan Sub Meatball
Tino's
D NOVA 4
Steak burrito bowl
C NOVA 4
Traditional pork tamales
C NOVA 4
Ham And American Cheese Wrapped In Artisan Wheat Bread
Tino's
D NOVA 4
Vegetable pakoras with tamarind dipping sauce
C NOVA 4
Chili made with grass fed beef with tomatoes and chili spices
B NOVA 3
Traditional beef tamales
C NOVA 4
Mini butter chicken naanpanadas
B NOVA 4
Mexican style traditional cheese enchiladas with mexican rice and refried pinto beans, mexican style
C NOVA 4
Med peruvian chicken spicy chicken with tomatoes, bell peppers and peruvian inspired seasonings, med, peruvian chicken
A NOVA 3