Barcode: 3608580791188
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 338.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 78.0 g |
| of which sugars | 67.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sirop de glucose, sucre, eau, gélatine, acidifiant : acide citrique, arômes, colorants : E100, E120, E131, E160c, amidon de BLÉ.
Allergens
gluten
Additives
e100
e120
e131
e160c
e330
e428
Related Products in Snacks
Tiffany delight Choco Chip Cookie's
Tiffany
E NOVA 4
Tiffany chips
D
Tiffany nutty bites peanut
Tiffany
E NOVA 4
CREAMS Strawberry
Tiffany
E NOVA 4
Tiffany Crunch n Cream
Tiffany
NOVA 4
Delights Bourbon Creams
Tiffany
E NOVA 4
Oat cookies
Quaker
E NOVA 4
Happy Break
Tiffany
E NOVA 4
Digestive
D NOVA 4
Break Rizzo
Tiffany
E NOVA 4
Dubai Chocolate
Bateel
D NOVA 4
Creams Vanilla
Tiffany
E NOVA 4