Barcode: 8710448642374
Frites lijn Truffel
by Remia
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
beter leven
beter leven 2 ster
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 99.0 kcal |
| Fat | 5.3 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 9.3 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 1.7 g |
Ingredients
Water, natuurazijn, maiszetmeel, inuline, raapolie 4%, vrije uitloop eigeel, truffel 2,3% gemodificeerd maiszetmeel, mosterd (water, mosterdzaden, natuurazijn, specerijen), suiker, zout, knoflook, specerijen, aroma, verdikkingsmiddel: guarpitmeel, et voedingszuur: citroenzuur, conserveermiddel: kaliumsorbaat, antioxidant: E385, zoetstof sucralose, kleurstof: betacaroteen. Beter Leven keurmerk 2 sterren.
Allergens
eggs
mustard
Additives
e160a
e160ai
e202
e330
e385
e412
e955
Related Products in Condiments
Bourguignonne Sauce
Coop
D NOVA 4
Cognac Marinade
D NOVA 4
Sauce tartare
COOP Qualite&Prix
D NOVA 4
Weissweinessig
Coop, Qualité & Prix
NOVA 2
Sauce a l'arrabiata
Oswald
E NOVA 4
Sugo sauce tomate à la viande hachée
Coop,Qualité & Prix
C NOVA 4
Sauce blanche
Oswald
C NOVA 4
Mayo
Coop
E NOVA 3
Sauce de rôti
Oswald
NOVA 4
Raifort Sauce
Coop Qualité & Prix,Qualité & Prix,Coop
D NOVA 4
Sauce coktail
Coop
D NOVA 4
Sauce curry et poudre
Oswald
A NOVA 4