Barcode: 3222475652400
Frites microondes
by Casino
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Labels
green dot
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 196.0 kcal |
| Fat | 4.8 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 33.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 3.6 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Pommes de terre 95% - huile de tournesol - stabilisant : diphosphates - dextrose
Additives
e450
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Walnoten
Albert Heijn
A NOVA 1
Gluten ch Knäckebröd Op basis van havermeel en rij
Albert Heijn
D NOVA 4
Witte bonen in tomatensaus
AH Terra
C NOVA 4
Pistachepasta
Albert Heijn Terra
C NOVA 1
limabonen in tomatensaus
Albert Heijn Terra
A
Red lentil
A NOVA 1
Zwarte Bonen
AH Terra
A NOVA 4
Pindakaas Naturel
Albert Heijn
C NOVA 3
witte bonen in tomatatensaus
AH Terra
B NOVA 4
Pistachecrème
Albert Heijn
E NOVA 4
Linzen Blik
Albert Heijn
A
Bio tempeh indiase stijl
Albert Heijn Terra
A NOVA 3