Barcode: 27064474
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 516.0 kcal |
| Fat | 31.0 g |
| of which saturated | 3.1 g |
| Carbohydrates | 51.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 4.0 g |
| Proteins | 5.7 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
M NL: Gezouten aardappelstaafjes Ingrediënten: aardappelen 68 %, zonnebloemolie, zout 1,2%, FR: Bâtonnets de pommes de terre avec sel Ingrédients: pommes de terre 68 %, huile de tournesol, sel 1,2 % DE: Kartoffelstäbchen mit Salz Zutaten: Kartoffeln 68 %, Sonnenblumenöl, Salz 1,2%, Gemiddelde voedingswaarde/ Valeurs nutritionnelles moyennes/Durchschnittliche Nährwerte Per/Pour / 1 portie/portion/ Je 100 g Portion (30 g)** Energie/Energiel Vetten/Matières grasses/Fett Waarvan verzadigde vetzuren/ dont acides gras saturés/davon gesättigte Fettsäuren Koolhydraten (
Related Products in Snacks
Kuhbonbon
Kuhbonbon
E NOVA 4
Milk Chocolate
Quickbury
D NOVA 4
Kuhbonbons, Sahne-Lakritz
Savitor GmbH
E NOVA 4
Quickbury Sugar Free Dark Chocolate -75G
Quickbury
NOVA 4
Kuhbonbon Caramel vegan
Kuhbonbon
E NOVA 4
Hazelnut Chocolate
Quickbury
D NOVA 4
Cookies & Cream Torte
Oreo
E NOVA 4
Bio Kuhbonbon classic
SAVITOR GmbH
E NOVA 3
Peanut Fudge mit Fleur de Sel
House of Caramel, Savitor
E NOVA 4
Épeautre Crackers Country Sésame & Oignon
Ecopan
D NOVA 4
Kuhbonbon
Savitor
E NOVA 4
Kuhbonbon
E