Barcode: 8710448694632
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 100.0 kcal |
| Fat | 5.3 g |
| of which saturated | 0.7 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Water, natuurazijn, maiszetmeel, inuline, raapolie 4%, suiker, vrije uitloop eigeel, gemodificeerd maiszetmeel, mosterd (water, mosterdzaden, natuurazijn, specerijen), zout, verdikkingsmiddel: guarpitmeel, kleurstof,betacaroteen, conserveermiddel: kaliumsorbaat, aroma, voedingszuur: citroenzuur, zoetstof: sucralose, antioxidant: E385,
Allergens
eggs
mustard
Additives
e160a
e160ai
e202
e330
e385
e412
e955
Related Products in Condiments
Sauce Roquefort
Charal
D NOVA 4
Sundae chocolat au lait
Vahiné
E NOVA 4
Sel diététique sans sodium
NOVA 4
Sundae chocolat
Vahiné
E NOVA 4
Sauce 3 Poivres
Charal
C NOVA 4
Mezzelune All’arrabbiata
Céréal Bio
C NOVA 4
Veggie italie
Céréal Bio
B NOVA 3
Sauce béarnaise
Charal
D NOVA 4
Veggie Tajine
Céréal Bio
B NOVA 3
Sauce Forestière
Charal
D NOVA 4
Sauce américaine
Benedicta
E NOVA 4
Sel diététique sans sodium
NOVA 4