Barcode: 3308456380514
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 758.0 kcal |
| Fat | 74.0 g |
| of which saturated | 24.9 g |
| Carbohydrates | 0.9 g |
| of which sugars | 0.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 21.8 g |
| Salt | 5.0 g |
Ingredients
Viande de canard, SEL, EPICES.
Related Products in Meats And Their Products
All Natural Pork Sausage
Rapa Brand Our Original
NOVA 4
Natural casing wieners
Cher-Make
E NOVA 4
Cheddi Links
Cher-Make
E NOVA 4
Original 100 Calories Chicken Sausage Links, Original
Cher-make
D NOVA 3
Scrapple
RAPA
D NOVA 3
Summer sausage
E NOVA 4
Pepper Jack Chicken Bratwurst
Cher-Make
D NOVA 4
Mild Italian Chicken Sausage
Cher-Make
D NOVA 3
Beef wieners
E NOVA 4
Original scrapple
NOVA 3
Sausage Patties
Rapa
NOVA 3
Scrapple Our Original
RAPA
D NOVA 3