Barcode: 0028400017206
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 571.0 kcal |
| Fat | 35.7 g |
| of which saturated | 5.4 g |
| Carbohydrates | 57.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 7.1 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
corn, corn oil, and salt.
Recipes with Similar Ingredients
Mexican Casserole
8 ingredients
Bean Dip
9 ingredients
Frito Bean Casserole
5 ingredients
Frito-Chili Pie
4 ingredients
Yankee Enchiladas
12 ingredients
Wild West Casserole
6 ingredients
Mexican Salad
7 ingredients
Frito Pie
4 ingredients
Doritos And Fritos Dish
4 ingredients
Frito Pie
3 ingredients
Fritos Chili Pie
4 ingredients
Aunt Dina'S Chili Pie Casserole
5 ingredients
Related Products
Peanuts, Collector Plate With Chocolate Chip Cookies
Maud Borup Inc.
E NOVA 4
Semi-Solid Milk Chocolate Fish
Maud Borup
E NOVA 4
Cherry Gummy Bear Candy, Cherry
Maud borup
D NOVA 4
Gummy bears
D NOVA 4
Drive Me Wild Licorice Twists
Maud Borup
D NOVA 4
You'Re Bearable Gummy Bears
Maud Borup
D NOVA 4
Gummy Bears
Maud Borup
D NOVA 4
Maud borup, semi-sweet and white chocolate topped with peppermint sprinkles
Maud Borup, Maud Borup Inc.
E NOVA 4
Hugs & Kisses Gummy Lips
Maud Borup
E NOVA 4
Solid Milk Chocolate Buck
Maud Borup
E NOVA 4