Barcode: 0028400091688
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 566.0 kcal |
| Fat | 37.7 g |
| of which saturated | 4.7 g |
| Carbohydrates | 56.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 4.7 g |
| Proteins | 4.7 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Corn, corn oil, and salt.
Related Products in Snacks
Crunchy chocolate almond thins
D NOVA 4
Granola Cups
Nature Valley
E NOVA 4
Boite à lunch
val nature
C NOVA 4
Flax Muffins, Chunky Chocolate Chip
Flax4life
D NOVA 4
Naughty pottie reindeer dispenser with assorted fruit candies
E NOVA 4
Porky pooper! jelly bean dispenser
E NOVA 4
Biscuits Peanut Butter
Nature Valley
D
Crunchy nut & oat squares
D NOVA 4
Flax4life, flax muffins, cranberry orange
Flax4life
NOVA 4
Flax Muffins, Carrot Raisin
Flax4life
C NOVA 4
Delights delice
Fibre 1
D NOVA 4
Crunchy nut & oat squares
D NOVA 4