Barcode: 3296651111258
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 214.0 kcal |
| Fat | 14.0 g |
| of which saturated | 11.0 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Lait (origine France), sel, présure, ferments Colorant Rocou E160b
Related Products in Dairies
Grekisk yoghurt Naturell
LARSA
C
Protein pudding vanilla
Njie, ProPud
A NOVA 4
Turkisk Yogurt
Konstantine's
C NOVA 1
Delicatoboll Pudding
ProPud
NOVA 4
Chocolate protein pudding
Njie
A NOVA 4
Halloumi cheese
NOVA 3
Mannafrutti vadelma
Mannafrutti
C NOVA 4
Turkkilainen Maustamaton Jogurtti Laktoositon
Salakis
C NOVA 4
Grekisk Yoghurt 0% Blåbär
Larsa
A NOVA 4
Meza Cheddar jalapeño
Meza Nuts
D NOVA 4
Turkisk Yoghurt Dryck
Aryan
C
Grekisk yoghurt
Larsa Foods
A NOVA 4