Barcode: 3412290014389
Fromage Emmental rapé sel réduit
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 3
Labels
produced in brittany
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 371.0 kcal |
| Fat | 29.0 g |
| of which saturated | 20.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 27.0 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
_lait_ pasteurisé, sel, ferments (_lait_)
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Halfvolle Melk
Picnic
B NOVA 1
Yoghurt Griekse stijl
Picnic
C NOVA 1
Vla met vanillesmaak
C NOVA 4
Geraspte kaas
Picnic
D NOVA 4
White Cheese Paneer
amma
D NOVA 1
Karnemelk
A NOVA 1
Magere Kwark Vanille
Pic Nic
A NOVA 4
houdbare magere melk
picnic
B NOVA 1
Volle melk
Picnic
C NOVA 1
Halfvolle melk
Picnic
B NOVA 1
Halfvolle melk
B NOVA 1
halfvolle yoghurt vanille
picnic
B NOVA 4