Barcode: 5412929000460
Fromage été
by Chimay
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 325.0 kcal |
| Fat | 26.5 g |
| of which saturated | 20.2 g |
| Carbohydrates | 1.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 20.6 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
lait de vache kovmetk teubmifch
Related Products in Dairies
frische fettarme Bio Hofmilch
Biohof Fockenbrock
B
Haltbare Vollmilch
sternenfair
B NOVA 1
Protein Shake Vanille , Zuckerfrei
Ironmaxx
B NOVA 4
fettarme H-Milch
Sternenfair
B
Fettarme H-Milch
Sternenfair
B NOVA 1
haltbare Weidenmilch
sternenfair
C NOVA 1
Sternen fair H-Vollmilch 3,8% Fett
sternenfair
C NOVA 1
Ironmaxx Bcaa's + Glutamine Powder,Cola-lime
Ironmaxx
D NOVA 4
frischer Hofjoghurt
B NOVA 1
fettarme H-Milch 1,8%
sternenfair
B NOVA 1
100% Whey Protein Orange-Passionfruit
Ironmaxx
NOVA 4
frische volle Milch vom Hof
Große Kintrup
C NOVA 1