Barcode: 0689076524155
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 355.6 kcal |
| Fat | 36.1 g |
| of which saturated | 15.8 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 13.9 g |
| Salt | 2.1 g |
Ingredients
Lait de brebis, sel, culture bactériennes, présure
Related Products in Dairies
Nonfat greek yogurt
A NOVA 4
Nonfat greek yogurt
A NOVA 4
Nonfat greek yogurt
A NOVA 4
Hannaford, cream cheese spread, honey nut
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
E NOVA 4
Nonfat greek yogurt
A NOVA 1
Grated Cheese
E NOVA 4
Greek yogurt just mix
C NOVA 4
Peanut butter crunch
C NOVA 4
Nonfat greek yogurt
A NOVA 4
Grated Parmesan & Romano Cheese
E NOVA 4
Grated Parmesan Cheese
E NOVA 4
Regular String Cheese
D NOVA 4