Barcode: 5900259128409
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 525.0 kcal |
| Fat | 32.0 g |
| of which saturated | 2.6 g |
| Carbohydrates | 50.0 g |
| of which sugars | 2.1 g |
| Fiber | 4.4 g |
| Proteins | 6.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Brambory, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), antioxidanty (výtažky z rozmarýnu, kyselina askorbová, extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, kyselina citronová), jedlá sůl, sušená sladká syrovátka, látky zvýrazňující chuť a vůni (glutaman sodný, guanylan sodný), cukr, sušená cibule, glukózový sirup, aroma, sušená petržel, sušený sýr, směs koření.
Allergens
milk
Additives
e300
e306
e330
e392
e621
e627
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Stevia
Hacendado
NOVA 4
Becel Vital
Becel,Upfield
C NOVA 4 Eco-Score B
Tostadas sin gluten
Hacendado
D NOVA 4 Eco-Score A
QUINOA REAL BLANCA Y ROJA
Sabroz
B NOVA 4 Eco-Score E
Wrap
Epi d'Or
C NOVA 4 Eco-Score A
Confiture Fraises
Carrefour
D NOVA 4 Eco-Score B
Concentrado de tomate
MUTTI
A NOVA 3 Eco-Score B
Amandes grillées
Seeberger
A NOVA 1 Eco-Score D
SHIN RAMYUN
NONGSHIM
E NOVA 4
Müesli crunchy
Crownfield, Lidl
D NOVA 4 Eco-Score A
Muesli crisp chocolat noir
Chabrior,Intermarché
C NOVA 4 Eco-Score B
SOJA Cuisine fluide
Carrefour BIO
C NOVA 4