Barcode: 3760086820882
Fromage Fort sur vieux levain lt past.12% Jeandin pot150g PE
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 169.0 kcal |
| Fat | 11.3 g |
| of which saturated | 7.7 g |
| Carbohydrates | 4.6 g |
| of which sugars | 2.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
EJEANDIRG FROMAGERI e 2%2/18
Related Products in Dairies
Meersalz butter
Spar Premium
E NOVA 2
Italienischer Hartkäse
Grana Padano
D NOVA 3
Bio-Frubi-Doo
Spar Natur*pur
B
Bio-Schaf-Jogurt Natur
Spar, Spar Natur*pur
C
Edamer
S Budget
D NOVA 3
Ziegen Weichkäse
Spar
D NOVA 3
Bio Naturjoghurt 3,6%
Spar Natur Pur
C
Hirtenkäse
S Budget
E NOVA 3
Bio-Käsegenuss für den Ofen mild
Spar Natur-Pur
D NOVA 3
Bio-Käsegenuss für den Ofen (würzig)
Spar Natur Pur
D NOVA 4
Mousse au chocolat
Spar
D NOVA 4
Bio-Topfenaufstrich Liptauer Art
Spar Natur*pur
D NOVA 4