Barcode: 4030011180978
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 264.0 kcal |
| Fat | 18.0 g |
| of which saturated | 12.0 g |
| Carbohydrates | 2.5 g |
| of which sugars | 2.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 23.0 g |
| Salt | 5.5 g |
Ingredients
_Kuhmilch_ pasteurisiert, Speisesalz, Milchsäurekulturen (enthält Milch), mikrobielles Lab, Rauch.
Related Products in Dairies
Škrjančev Jogurt
Kmetija Škrjanec
B
vrhnje za kuhanje
spar
D NOVA 4
100% Natural Whey Protein Chocolate
Proteini.si
D NOVA 4
Čajno maslo
Pomurske mlekarne
E
Domači tekoči Jogurt GOZDNI SADEŽI
Dobrote iz vasi
C NOVA 4
Goudí
sayve
E NOVA 4
Yogurt con sciroppo di germogli di abete
Planika
B
Mleko z domačih travnikov
Mlekarna Plqnika
C
Kisla smetana
Mileram
D
Domači tekoči Jogurt Jagoda
Dobrote iz vasi
C NOVA 4
Jogurt navadni
Mlekarna Celeia,Engrotuš,Zelene doline
B NOVA 1