Barcode: 0063549107524
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 406.3 kcal |
| Fat | 34.4 g |
| of which saturated | 21.9 g |
| Carbohydrates | 3.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 21.9 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
enne au fromage hevert crémeux / creamy heverti cheese 120 g 0% ingrédients la pesteurise crème pesteurisée. sulators laitières modifiéer sel culture bactérienne chlorure de culpes enzyme microbien ingredients pasteur cream merited 5% bacterial cul microbia exe milk pasteurized kngredients salt cum chloride
Related Products
Baked protein bars
E NOVA 4
Lowfat yogurt with blueberry
Muller
B NOVA 4
Dark chocolate & pecan granola lowfat yogurt
Muller Qucker Dairy Llc.
C NOVA 4
Greek corner lowfat yogurt
B NOVA 4
Greek lowfat yogurt
Muller
C NOVA 4
Lowfat yogurt with cinnamon pecan crisp
Muller
C NOVA 4
Greek chocolate coconut crunch with coconut lowfat yogurt, greek style
C NOVA 4
Dulce de leche delight lowfat yogurt
Muller
C NOVA 4
Lowfat yogurt
Muller
C NOVA 4
Corner lowfat yogurt
Muller
C NOVA 4