Barcode: 0059749969437
Fromage marbré
Available in
canada
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 400.0 kcal |
| Fat | 33.3 g |
| of which saturated | 23.3 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 23.3 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
milk modified milk ingredients cream salt bacterial culture annatto calcuim chloride microbial enzyme
Related Products
Ginger snaps
Marks & Spencer
E NOVA 4
Mozzarella Low-Moisture Part-Skim Cheese, Mozzarella
D NOVA 3
Rich Tea Finger Biscuits
Marks & Spencer
Mashed Potatoes
Trader Joe's
NOVA 3
Sea salt brownie bites
Trader Joe's
NOVA 4
Easter assortment
E NOVA 4
Blueberry Almond Crunch Cereal
Cascadian Farm Organic
D NOVA 4
Easter eggs
E NOVA 4
Easter eggs
E NOVA 4
Easter eggs
E NOVA 4