Barcode: 0068200477060
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.3 kcal |
| Fat | 26.7 g |
| of which saturated | 16.7 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 23.3 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
Ptit Québec MOZZA Авг 3 TASSES CUPS APPROX. BB/MA 2026MR07 21 02:01 BE M.G. HUMIDITÉ 27% MF 42% MOISTURE M.F. PRÉSENTATION SUGGÉRÉE SUGGESTED SERVING 320 g ☑ FROMAGE NATUREL RAPÉ SHREDDED NATURAL CHEESE LES PRODUCTE LAITIERS DU LAIT DE O URY FAN PIZZA MOZZARELLA
Related Products in Dairies
Vanilla blended greek nonfat yogurt, vanilla
Nostimo
A NOVA 4
Pomegranate fruit on the bottom greek nonfat yogurt, pomegranate
A NOVA 4
Shredded mexican style 4 cheese blend of monterey jack, cheddar, quesadilla & asadero cheeses, mexican style 4 cheese
D NOVA 4
Peach greek nonfat yogurt
A NOVA 4
Greek nonfat yogurt
A NOVA 4
Strawberry greek nonfat yogurt
Nostimo
A NOVA 4
Black cherry fruit on the bottom greek nonfat yogurt
Nostimo
A NOVA 4
Greek nonfat yogurt
B NOVA 4
Pineapple fruit on the bottom greek nonfat yogurt, pineapple
A NOVA 4
Strawberry banana greek nonfat yogurt, strawberry banana
A NOVA 4
World Classics, Mexican Style Cheese
Kingston Marketing Co
D NOVA 4
Blueberry fruit on the bottom greek nonfat yogurt
A NOVA 4