Barcode: 0061120100360
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 366.7 kcal |
| Fat | 26.7 g |
| of which saturated | 16.7 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 23.3 g |
| Salt | 1.9 g |
Ingredients
PASTEURIZED MILK, MODIFIED MILK INGREDIENTS, SALT, BACTERIAL CULTURE, CALCIUM CHLORIDE, MICROBIAL ENZYME.
Related Products in Dairies
Tekoči jogurt z žitnim pripravkom in aloe vero
Pilos
C NOVA 4
Doux et crémeux 39% Fett i. Tr.
Chêne d'argent
D NOVA 3
Cantal A.O.P Jeune râpé
Saveurs de nos régions
D NOVA 3
Crème zum kochen 15%
Landfein,Norma,Farmland
C NOVA 4
Crème zum kochen 7% Fett
Landfein,Norma,Farmland
B NOVA 4
Lækkergården gesalzen
Elite, Penny, Sachsenmilch
E NOVA 2
Weichkäse
Chene D'argent
C
Cantal A.O.P Jeune
saveurs de nos régions
D NOVA 3
Buttermilk
Pilos
B NOVA 1
Gruyère France râpé au lait cru
saveurs de nos régions
D NOVA 3
Tekoči jogurt z žitnim pripravkom z medom
Pilos
C NOVA 4
Gruyère
D NOVA 3