Barcode: 7610200279835
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 300.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 29.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Fromage frais, trois quart-gras, base de lait pasteurisé
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Jogurt z kiwi
Jogobella,Zott
C NOVA 4
Zott Jg.jogobella Trus.150G.
Zott
C NOVA 4
PM ZOTT BURGER 12 SLICES 200G
Zott
NOVA 4
Sahne Joghurt Pflaume - Zimt
Zott
C NOVA 4
Zottarella Minis - Classic
Zott
C NOVA 3
Jogolé
Zott
B NOVA 4
Jogobella Strawberry Standard
Jogobella, Zott
C NOVA 4
Zottarella Minis - Baslilikum
Zott
C NOVA 3
Mozzarella Minis Classic
Valgrande
C NOVA 3
Große Rolle Basilikum
Zott, Zottarella
C NOVA 3
Zottarella Balance
Zott
B NOVA 3
Sahne Joghurt Straciatella
Zott
C NOVA 4