Barcode: 3596710406401
Fromage pour repas raclette
by Pouce,Auchan
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 358.0 kcal |
| Fat | 29.2 g |
| of which saturated | 21.2 g |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 23.7 g |
| Salt | 2.1 g |
Ingredients
_lait_ pasteurisé de vache, sel, ferments lactiques, coagulant, chlorure de calcium, conservateur de croûte : natamycine.
Allergens
milk
Additives
e235
Related Products in Dairies
Serek śmietankowy z czosnkiem
OSM w Piątnicy,Piątnica
D NOVA 4
COTTAGE CHEESE WITH STRAWBERRY
PIĄTNICA
C NOVA 4
Serek wiejski z jagodami
Piątnica
C NOVA 4
Twój Smak Naturalny
Piątnica
D NOVA 4
Twój Smak
Piątnica
D NOVA 4
Serek śmietankowy
Delikate,OSM Piątnica
D NOVA 4
Puszysty Serek śmietankowy
Delikate
D NOVA 4
Twój smak puszysty
Piątnica
D NOVA 4
Twój Smak Z PRZYPRAWAMI
OSM Piątnica,OSM w Piątnicy,Piątnica
D NOVA 4
Twoj Smak
Piątnica
D NOVA 4
SEREK WIEJSKI Z MALINAMI I ŻURAWINĄ
PIĄTNICA
C NOVA 4
Twój Smak ze szczypiorkiem
Piątnica,Twój smak
D NOVA 4