Barcode: 5400141126815
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 393.0 kcal |
| Fat | 29.0 g |
| of which saturated | 18.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 33.0 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
Grana Padano, fromage italien vieux LAIT de vache cru, ferments lacti - ques, sel, présure animale, conservateur (E1105, contient des ŒUFS)]. Au lait cru.
Additives
e1105
Related Products in Dairies
Le sans lactose
Malo
A NOVA 1
daya 🥑 avocat kbir
Chergui
C NOVA 3 Eco-Score B
Pınar Protein Kakaolu Süt
Pinar
NOVA 4 Eco-Score D
Lben
Chergui
B NOVA 1 Eco-Score C
Finely Shredded Sharp Cheddar Cheese
Food Club
NOVA 4 Eco-Score D
Philadelphia
Philadelphia
D NOVA 4 Eco-Score D
Daya Ananas Coco
Chergui
B NOVA 3 Eco-Score B
Greek Style All Natural Yogurt Light
Farmers Union
B NOVA 1 Eco-Score B
Balans 15+ sambal
ERU
NOVA 4 Eco-Score D
Fromage blanc
Nova
A NOVA 4 Eco-Score B
6111126005313
Chergui
B NOVA 1 Eco-Score B
Prot+
Port-I
B Eco-Score A