Barcode: 6111246722107
Frommage fondu
Labels
source of proteins
high proteins
Categories
Available in
france, morocco
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 298.0 kcal |
| Fat | 26.0 g |
| of which saturated | 16.5 g |
| Carbohydrates | 9.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 7.0 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
Lait de Vache pasteurisé, Crème fraiche pasteurisée, ferments lactiques, Présure, Sel
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Родопски кашкавал
Жълтуша
D NOVA 3
Краве кисело мляко 4.5%
Родопско чудо
NOVA 1
Домашно кисело мляко с каймак 4%
Родопско чудо
B NOVA 1
Заквасена сметана 20%
Родопско чудо
D NOVA 1
Краве Кисело Мляко
Козловец
B NOVA 1
Кондензирано мляко 8%
E NOVA 3
Натрошено сирене
Родопско чудо
C NOVA 3
Кашкавал от краве мляко
Родопско чудо
D NOVA 3
Домашно кисело краве мляко с каймак
Здраве
B NOVA 1
Краве кисело мляко 2 %
Казловец
B NOVA 1
Краве кисело мляко 3.6%
Родопско чудо
B NOVA 1
Краве масло 82%
Родопско чудо
E