Barcode: 4002575629217
Frühstückskonfitüre - Erdbeere (fein passiert)
by Zentis
Labels
unknown
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 228.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 55.0 g |
| of which sugars | 55.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Era Erdbeere ZENTIS 1893 FRÜHSTÜCKS-CO ERDBEERE
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cassis de France - Confiture extra
NATURGIE 47300 BIAS
D NOVA 4
Delice abricot calisson
Favols
E NOVA 4
Confiture fraise gourmande
Favols
D NOVA 4
Four Red Fruits Preserve
Favols
NOVA 4
Marmalade
Favols S.A.S.
NOVA 4
Confiture coing sauvage
Favols
D NOVA 4
Confiture Poire William aux noix
Favols
D NOVA 4
Griotte Kers Confituur
Favols
D NOVA 4
Confiture d’abricot
C NOVA 4
Confiture de figues
D NOVA 4
Fraise bio
Vergers d'Aliénor
NOVA 4
Préparation de fruits Mangue/Coco
Distribué par Naturgie SAS
D NOVA 4