Barcode: 20087777
Fruit & Almond mix
by Crownfield
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 436.0 kcal |
| Fat | 22.6 g |
| of which saturated | 7.1 g |
| Carbohydrates | 43.9 g |
| of which sugars | 39.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 9.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
35% rozijnen, 30% droog geroosterde amandelen, 24% gedroogde abrikozenstukjes, 10% gedroogde kokoschips, rijstebloem, zonnebloemolie, conserveermiddel: zwaveldioxide. Kan sporen van andere noten en en pinda’s bevatten
Additives
e220
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Epinards Branches
Belle France
A NOVA 1
Champignons de Paris Emincés
Belle France
A NOVA 1
Courgettes en rondelles
Belle France
A NOVA 1
Petit pois
Belle France
A NOVA 1
Epinards Branches 1Kg Bf,
Belle France
A NOVA 1
Légumes pour couscous
Belle France
A NOVA 1
Epinards Hachés
Belle France
A NOVA 1
Poelee Champetre 1Kg Bf,
Belle France
A NOVA 4
Haricots verts extra fins
Belle France
A NOVA 1
Carottes en rondelles
Belle France
A NOVA 1
Et.pt Pois Ex.fin 450G Bf
Belle France
A NOVA 1
Poelee Méridionale
Belle France
A NOVA 3