Barcode: 4582516610035
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 168.0 kcal |
| Fat | 7.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 21.6 g |
| of which sugars | 17.4 g |
| Fiber | 4.2 g |
| Proteins | 4.1 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
ドライブルーン(アメリカ)、レーズン、ドライナツメヤシ、オーツ麦、アーモンド、ドライクランベリー、アーモンドパウダー、パンプキンシード、ココナッツファイン、大豆パウダー、ゲランド塩
Allergens
nuts
soybeans
Related Products in Snacks
Vanden Bulcke Chocolate
Vanden Bulcke
E NOVA 4
Gaufre aux Cerises
La Lorraine
D NOVA 4
Sandwich au beurre
La Lorraine
C NOVA 4
Boule de berlin
LA LORRAINE
NOVA 4
Dark Truffles
Duc d’O
E NOVA 4
Belgian Chocolates Seashells
E NOVA 4
boule de Berlin 4 piece
La Lorraine
D NOVA 4
Gaufres pur beurre BIO
E NOVA 3
12 croquettes de crevettes grises apéro
D NOVA 4
Boite luxe pralines
Agidra
E NOVA 4
Gaufre aux pommes
La Lorraine
C NOVA 4
Poussin dans un œuf décoré
E NOVA 4