Barcode: 0818617021147
Fruit and vegetable juice, apple, kale, lemon
Processing
NOVA 1
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 9.0 g |
| of which sugars | 7.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic apple juice, organic kale juice, organic lemon juice
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Texas Longhorn Nice 'n Chunky Guacamole 95 % avocado
Texas Longhorn, Texas Smoke House SMM
C NOVA 4
Vegan Chorizo
VegMe
D NOVA 4
Thaigryde
VegMe
C
Helado vegetal de avena sabor vainilla
Bofood, Hacendado
D NOVA 4
Havrebrød Glutenfri, 500 g
Jensen & Co AS
C NOVA 4
Glutenfree mini-baguette
fria
C NOVA 4
Mixed Peanuts & Fruits
Tropic Snacks
E NOVA 4
Helado de Soja sabor Mango Frambuesa
Hacendado
D NOVA 4
Vita Toast
JENSEN & CO AS
NOVA 4
Sweet Apple Slices
Crunch Pak Llc
A NOVA 1
Pasta d'oro
Sam Mills
B NOVA 1
Bouillon legumes
Biogood