Barcode: 0850013716630
Fruit bar
by That’s It
Labels
no gluten
no gmos
certified gluten free
no added sugar
non gmo project
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 300.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 65.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
apples, mangoes, blueberries
Related Products
Cottage Nature Cheese
Coop
C NOVA 4
Haricots verts fins
coop naturaplan
NOVA 1
Pâte brisée pur beurre
Coop
D NOVA 3
Granatapfel graine de grenade
Coop
A NOVA 1
Mangue
Betty Bossi
A
Freefrom Crème fraîche Lactosefrei
Coop
D NOVA 1
Qualité & Prix Weiss
Coop
E NOVA 4
Qualité & Prix Lait Chocolat au lait suisse
Coop
E NOVA 4
Flocons de bollets prix garantie
Coop, prix garantie
A
Kokosnuss
Betty Bossi
D NOVA 1