Barcode: 0850397004583
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 74.3 g |
| of which sugars | 62.9 g |
| Fiber | 8.6 g |
| Proteins | 2.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Apples, cherries.
Related Products in Snacks
Fruit salad mix
E NOVA 4
Granny smith applesauce, granny smith
C NOVA 3
Strawberry applesauce, strawberry
B NOVA 4
Dry Cantaloupe
Tops Market
E NOVA 4
Original applesauce, original
B NOVA 3
Mixed berry applesauce, mixed berry
B NOVA 4
White Apple Rings
Tops
D NOVA 3
Cinnamon applesauce, cinnamon
B NOVA 3
Tops, vegetable chips
Tops, Tops Markets Llc
D NOVA 4
Dried Blueberries
Tops Market
D NOVA 3
Green beans
C NOVA 4
Mango Tango Mix
Tops Market
E NOVA 4