Barcode: 0004149700059
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 141.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 2.9 g |
| Carbohydrates | 24.7 g |
| of which sugars | 18.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 3.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Skim milk, sugar, corn syrup, coconut cream, coconut shreds, cream, natural flavors, guar gum, xanthan gum, carob bean gum, carrageenan, citric acid.
Additives
e330
e407
e410
e412
e415
Related Products in Desserts
Тюменский Мороженое пломбир с ароматом ванили в вафельном стаканчике
новосибхолод
NOVA 4
Outback Steakhouse, Seasonal Fresh Strawberry Shortcake Dessert Parfait
Outback Steakhouse
E
Мороженое эскимо весёлый кактус гранатовый
NOVA 4
Мороженое с ароматом ванили «Мини-шарики Радуга»
Чистая Линия
NOVA 4
меренги классические
Белёвская пастильная мануфактура
NOVA 1
Casey's General Store, Cake Bites
Casey's General Store
E
Kozinski poslastica
Timoša
D NOVA 4
Десерт Тирамису
Shotcorn
C NOVA 4
Пастила
Белевская пастильная мануфактура
Правильный десетр
Racionika
A NOVA 4
Медовик
Protein REX
A NOVA 4
McAlister's Deli, Salted Caramel Cookie
McAlister's Deli
E