Barcode: 0602652242052
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 314.0 kcal |
| Fat | 1.4 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 71.4 g |
| of which sugars | 54.3 g |
| Fiber | 11.4 g |
| Proteins | 2.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apple, strawberry, cherry, chia seeds.
Related Products in Snacks
Кокосови сладки с млечен шоколад
K-Classic
E NOVA 4
Doppelkeks mit Kakocreme
K-Classic
C NOVA 4
Течен шоколад
None
E NOVA 4
Butter-Karamell Waffeln
K-Classic,Kaufland,Aldente
E NOVA 4
feine Schoko Kränze
K classic
E NOVA 4
Apple Pie Cookies
K-Classic,Kaufland,Merba
E NOVA 4
Double Chocolate Cookies
K-Classic,Kaufland,Merba
E NOVA 4
Cranberry Cookies Weiße Schokolade Rosinen
K-Classic,Kaufland,Merba
E NOVA 4
Edel Alpen Sahne
K-Classic
E
Spritzgebäck Vanille
K-Classic
E NOVA 4
Sesamstangen
K-Classic
C NOVA 4
Schoko Waffelröllchen
K-Classic,Kaufland,Bisquiva
E NOVA 4