Barcode: 0804551219672
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 103.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 23.1 g |
| of which sugars | 14.1 g |
| Fiber | 2.6 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Raspberries, pomegranate juice, agave nectar, water and lime juice.
Related Products in Desserts
Saffron pudding
Zarpar
C NOVA 4
Coco Frostick Double Cocoa
NOVA 4
Citroentaart Ijs
Noorder Trots
NOVA 4
Raketje / Space Arrow
Gwoon
C NOVA 4
Mini Choco's mix
Gwoon
E NOVA 4
Coco frostick
Abbot Kinney's
NOVA 4
Glace coco frostick
Abbot Kinney's
E NOVA 4
Chicolade smaak
A NOVA 4
creamy Pops
nice
D NOVA 4
Pistache ijs
D NOVA 4
Coco frostick
Abbot Kinney's
NOVA 4
Oats with yoghurt cultures
B NOVA 4