Barcode: 0850397004033
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 74.3 g |
| of which sugars | 62.9 g |
| Fiber | 8.6 g |
| Proteins | 2.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Apples, cherries.
Related Products in Snacks
ChoCo bučine sjemenke
ChoCo slastice d.o.o.
E NOVA 4
zobene bombice
nutri kulti
E NOVA 3
Frondi maxi
Mira
E NOVA 4
FRONDI
Kras
E NOVA 4
Protein Cookies Almond Butter
Bite Me Nature Uncensored
NOVA 4
Bosanski Lokum
E NOVA 4
Strudle trajni kolac sa vocnim punjenjem
Napolino
E NOVA 4
Domaćica
Kraš
E NOVA 4
Barre énergétique Mangue Noix de Cajou
MULEBAR
NOVA 3
Čajni kolutići kakao
Kraš
E NOVA 4
Prekrasni
Kraš
E NOVA 4
Tempeh chips
Nutrish
D NOVA 3