Barcode: 0001121302437
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 98.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 24.4 g |
| of which sugars | 22.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, sugar, corn syrup, concord grape juice concentrate, contains less than 2% of: malic acid, grape juice concentrate (for color), citric acid, natural flavor, guar gum, locust bean gum, ascorbic acid (vitamin c).
Additives
e296
e330
e410
e412
Related Products in Desserts
Dany Uva Danone
Danone
NOVA 4
Campana de oro
Yiju!
D NOVA 3
Culver's, Vanilla Cake Cone, 3 Scoops
Culver's
E
Pronto Light sabor frambuesa
Pronto Light
NOVA 4
Gelatina de agua, Sin azucar, Sabir fresa
A
Paleta Solero Original Holanda
Holanda
C NOVA 4
Mordisko
Holanda
C NOVA 4
Mini Clásica Magnum
Magnum
E NOVA 4
Paleta sabor chamoyada
Amor Coketo
B NOVA 4
CREMISSIMO - Sabor chocolate
Holanda
C NOVA 4
Gelatina sabor durazno
Sayes
B NOVA 4
Helado sabor Napolitano
C NOVA 4